У Калуші батькам розповіли, як допомогти своїм дітям досягти кращих успіхів у навчанні. ФОТО

У Калуші батькам розповіли, як допомогти своїм дітям досягти кращих успіхів у навчанні. ФОТО
У Калуському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді днями відбувся тематичний захід на тему: «Як батьки можуть допомогти своїм дітям досягти кращих успіхів у навчанні».

Практичний психолог центру Ганна Безушко висвітлила питання «Нововведення в загальноосвітніх школах, їх реалізація». Також було запрошено практичного психолога Калуської ЗОШ №7 Ніну Гук, яка розповіла присутнім про допомогу дітям у навчанні. На завершення зустрічі практичний психолог центру Зоряна Рудобашта провела корекційну вправу «10 кроків взаємодії у навчанні з моєю дитиною» та вручила «пам’ятки» для батьків, інформують "Вікна" з посиланням на Калуський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Об этом сообщает telemultimedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Паралельно з дітьми займалася художник-волонтер Світлана Семанів, з якою діти малювали картину «Радість».

Процес навчання може бути успішним, якщо учень одержує від нього задоволення. Батькам порадили уникати наказового тону в спілкуванні з дитиною щодо уроків, зацікавлювати дитину навчанням, розмовляти з нею, як із рівною, хвалити дитину, якщо вона цього заслужила. Психологи порекомендували також вилучити зі свого спілкування з дитиною образливі слова.

Читайте також: У Франківську батьки вимагають пускати їх до школи


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/62346-u-kalushi-batkam-rozpovily-iak-dopomohty-svoim-ditiam-dosiahty-krashchykh-uspikhiv-u-navchanni-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя