Мінінфорполітики за три роки витратило 400 млн грн на захист інформаційного простору

З метою популяризації України у світі розроблено брендбук UkraineNOW, що був презентований у США, Великій Британії, Данії, Португалії та Китаї
З метою популяризації України у світі розроблено брендбук UkraineNOW, що був презентований у США, Великій Британії, Данії, Португалії та Китаї


До кінця 2019 року на інформаційний захист національного простору в міністерстві планують витратити 100 млн грн Об этом сообщает unn.in.ua со ссылкой на СМИ.Міністерство інформаційної політики з 2017 року витратило 401 мільйон гривень за бюджетною програмою «Здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору».


Про це йдеться в звітах державного казначейства, повідомляє голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський.


Зазначається, що у 2017 році на захист інформаційного простору, коли вперше для Мінінформполітики введена в бюджеті відповідна стаття, було витрачено 33,6 млн гривень.


«Минулого року аналогічні витрати зросли у понад 10 разів до 358,3 млн гривень. Цього року на захист інформаційного простору встигли витратити 9,1 мільйона. Загалом до кінця 2019 року на інформаційний захист національного простору в міністерстві планують витратити 100 мільйонів. Загальні витрати на Мінінфорполітики сягнуть 545 мільйонів гривень», — йдеться у повідомленні.


Згідно зі звітом про виконання бюджетної програми минулого року, найбільші суми на захист інформаційного простору були витрачені на


виробництво та розповсюдження соціальної реклами різних форматів — 164,5 млн грн;


розміщення інформації на захист національного інтересу у вітчизняних та іноземних ЗМІ — 124,3 млн грн;


проведення різноманітних публічних заходів як в Україні, так і за її межами, у тому числі медіа-мостів — 51,5 млн₴


У звіті міністерство зазначає, що протягом 2018 року на належному рівні організувало проведення заходів щодо захисту інформаційного простору. А саме провело обговорення питання інформаційної безпеки на міжнародному рівні, а також створило базу навчальних матеріалів із медіаграмотності.


У прикордонних містах організовувало фестивалі та виставки, перегляди патріотичних фільмів.


З метою популяризації України у світі розроблено брендбук UkraineNOW, що був презентований у США, Великій Британії, Данії, Португалії та Китаї.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/mininforpolitiki-za-tri-roki-vitratilo-400-mln-grn-na-zahist-informaciynogo-prostoru-608340.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя