Олег Кулініч: "Громадянська мережа ОПОРА детально проаналізувала діяльність..."

Олег Кулініч в facebook:

Громадянська мережа ОПОРА детально проаналізувала діяльність депутатів- мажоритарників від Полтавщини. Основні показники це кількість поданих законодавчих ініціатив, відвідуваність пленарних засідань, кількість виступів та кількість депутатських запитів. За всіма показниками маю непогані результати, але будемо прагнути ще кращих! Об этом сообщает cheno-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Що стосується кількості зареєстрованих законопроектів, то тут, як на мене, важливо, щоб ця кількість переходила в якість. Тобто реальним показ ... ником ефективності повинна бути не кількість зареєстрованих законопроектів, а кількість прийнятих законів. Їх у кожного депутата не так багато, бо, щоб законопроект став законом, необхідно пройти справді довгий і тернистий шлях І це повинна бути справді важлива соціальна чи економічна ініціатива, яка б консолідувала зал.

Загалом же я вважаю, що мажоритарна система повинна залишитися в Україні. І не тому, що я сам мажоритарник. Дуже важливо, щоб в парламенті були люди, які знають місцеві проблеми, і беруться їх вирішувати на законодавчому рівні. Які представляють у законодавчому органі певний регіон, бачаться і спілкуються з людьми на місцях, регулярно контактують з представниками місцевої влади. У дуже багатьох країнах це працює, і я не бачу причин, чому цього не повинно бути в Україні. А те що зараз багато критики мажоритарної системи, то це не новина. Але з таким же успіхом можемо критикувати і вибори за списками, бо там також є дуже багато проблемних моментів.

Наприклад, у Канаді, яку ми нещодавно відвідали у складі парламентської делегації, двопалатний парламент, і Палата общин на 100 складаються з мажоритарників, які представляють всі куточки країни.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя